.

.

Сина Алуминиумски Мотор Пумпа Покрие Поврзете го Поставите За ZONGSHEN ZS177MM NC250 NC 250CC Вода за Ладење на Моторот Kayo T6 K6 Мотокрос Motorcy

Сина Алуминиумски Мотор Пумпа Покрие Поврзете го Поставите За ZONGSHEN ZS177MM NC250 NC 250CC Вода за Ладење

DEN 1498.00
DEN 1576.80
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Палка Алуминиумски Мотор Пумпа Покрие Поврзете го Поставите Материјал : Алуминиум легура повеќето Кинески Kayo Аполон Bosuer Xmotos Zongshen ZS177 MM 4 вентил NC250 NC 250 CC Вода за Ладење на Моторот АТВ Dirt bike Мотокрос

Основни својства

боја:
Сина
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Зафатнина (ml):
250
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
alanna-01
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
qxmotorracing
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
ДОБРО QUDITY

Тие исто така купуваат со овој производ.