.

.

NOKOTION ZBWAA LA-B303P K000891170 За toshiba Satellite C50 C55-Б лаптоп плоча SR1W2 N3530 ПРОЦЕСОРОТ

NOKOTION ZBWAA LA-B303P K000891170 За toshiba Satellite C50 C55-Б лаптоп плоча SR1W2 N3530 ПРОЦЕСОРОТ

DEN 4224.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. 3.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress. 2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ние ќе се одговорни за Кина обичај. 3. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област . DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Ви благодариме!

Основни својства

Форма Фактор:
ATX
Број На Модел На:
C50 C55-Б
FSB / ХТ:
Стандард
Почетен Датум:
2011
Пристаништа:
Ethernet,Wifi,USB 2.0
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Чипсет:
Intel H61
Тип Socket:
чашката f
Форма Фактор:
CEB
Бренд Име:
NOKOTION
Пакет:
Yes
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Примена:
Лаптоп
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Користи

Тие исто така купуваат со овој производ.