.

.

6MBP100RTA060-01 A50L-0001-0331 IGBT МОДУЛ IPM-Р3 100A 600V 6MBP100RTA-060-01

6MBP100RTA060-01 A50L-0001-0331 IGBT МОДУЛ IPM-Р3 100A 600V 6MBP100RTA-060-01

DEN 2304.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Основни својства

Број На Модел На:
6MBP100RTA06001 6MBP100RTA060 6MBP100RTA 6MBP100RT 6MBP100R 6MBP100 6M
Моќ Дисипација:
PDF
Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
PDF
Температурата На Работа:
PDF
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер

Тие исто така купуваат со овој производ.