.

.

Tonlinker 1pcs ABS Хром Автомобил стил Климатизација Копчиња Панели налепница Покрие случај налепници За TOYOTA RAV4 година Додатоци

Tonlinker 1pcs ABS Хром Автомобил стил Климатизација Копчиња Панели налепница Покрие случај налепници За TOYOTA

DEN 734.00
DEN 863.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висок Квалитет Tonlinker 1 buc ABS Хром Автомобил стил Климатизација Копчиња Панели налепница Покрие случај налепници За TOYOTA, Новиот RAV4 2016 дел Додатоци
Инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Внимание :
1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година
2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас Пакет Тежина : 0.500 kg 1.1 Компјутери по собата.
2.Изработен од ABS Хром
3.тоа е одговара за TOYOTA, Новиот RAV4 2016 година
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција.
Производ инсталација :
1, најдете локацијата на вашиот автомобил натпревар
2, која е локацијата на темелно чистење, ги чисти
3, телото зад заштитните лепило за хартија искинати off (двострано лепило може да се користи за да се малку посветли греење)
4, можат да бидат цврсто да се вметнат
5, производот е по можност во рок од 24 часа по изложувањето на водата и да се вметнат без поголеми прашина пред тие да се постигне најдобар лепливоста.

Основни својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Година:
2016 година
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
20cm

Тие исто така купуваат со овој производ.