.

.

3pcs Стоматолошки Устата Проп Залак Блок Гума Настроената Ремените L,M,S

3pcs Стоматолошки Устата Проп Залак Блок Гума Настроената Ремените L,M,S

DEN 766.00
DEN 806.40
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објект
Опис : Име : интраорална носител (без пластични вкус, без мирис) Резиме : удобно и флексибилни медицински пластични материјали, 121 ° C, отпорност на висока температура се Става во устата може удобно да се протегала горните и долните заби, за да се олесни медицински операции Големи, средни и мали три модели погоден за различни популации

Основни својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
100g
Број На Модел На:
КАКО-0084

Тие исто така купуваат со овој производ.