.

.

10*и 17,5 см Чиста Алуминиумска Фолија Само Печат Ziplock Торба Сребро Mylar Resealable Вентил Патент Врвот Складирање Торба Мало Пакување Торбичка

10*и 17,5 см Чиста Алуминиумска Фолија Само Печат Ziplock Торба Сребро Mylar Resealable Вентил Патент Врвот Складирање

DEN 960.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци, итн.
На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање
Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија
Мерење : Надвор Димензија : 10cm*и 17,5 см (3.9"*6.9"), во Внатрешноста Димензија : 9cm*14cm (3.5"*5.5")
Боја : Сребрена
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Основни својства

Тип:
Складирање Кеси
Употреба:
Храна
Применливи Простор:
Кујна
Обликот:
Плоштад
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Број На Модел На:
10*и 17,5 см
Функција:
Еко-Пријателски
Дебелина:
8 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Производот:
складирање торба

Тие исто така купуваат со овој производ.