.

.

MOPAI Автомобил ABS Внатрешни работи Табла Декорација Страна клима Пропустливи Покрие Прстен Налепници За Ford Mustang 2015 До Автомобил Стил

MOPAI Автомобил ABS Внатрешни работи Табла Декорација Страна клима Пропустливи Покрие Прстен Налепници За Ford

DEN 1251.00
DEN 1389.60
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


MOPAI Автомобил ABS Внатрешни работи Табла Декорација Страна клима Пропустливи Покрие Прстен Налепници За Ford Mustang 2015 До Автомобил Стил
Спецификација 1. Автомобил Модел : За Ford Mustang 2015+ 2. Боја : Црвена, Сина, Мет, Хром, Карбонски влакна 3. Материјал : ABS 4. Пакетот Вклучува : 2 buc/set 5. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување. Прашања кои имаат потреба од внимание пред плаќање
1. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме.
2. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,Ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
3. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1. Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот се
Ali Express е официјален логистика,Ако плаќаат доволно за превозот на трошоците,ние ќе го избере за да испратите Ali Express Превозот,pls се разбере.
2. Транспорт време : Нормален : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил ветил дека 90 дена, и други земји вети 60 дена
3. За земјите со слободни shippng,само во рок од 2 KG,освен специјални производи.
4. Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас.
5. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.и ние не сме одговорни за штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
6. Ако имате било какви барања на стоката, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Step1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : Отстрани 3 M лепак во грбот.
Step3 : Топлина на 3 M лепак со топол воздух пиштол или фен за коса; (совет за ставање на со обезбедени 3 M лента е да се загрее на производот ова го прави на лепак на лента повеќе леплива.)
Чекор 4 : Инсталирање на производи во право место,Не на перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа.
Повратни информации
1. Позитивни повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас,ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде afive-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас!
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Основни својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
До 2015+
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
szzt03500
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
боја:
црвена, сина, мет, хром,карбонски влакна
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Ford Mustang
Година:
До 2015+

Тие исто така купуваат со овој производ.