.

.

4 парчиња на Оригиналниот Seimitsu Џојстик LS-32-01 Со Поврзете Жицата Игра Машина Додаток-Аркада Машина Делови

4 парчиња на Оригиналниот Seimitsu Џојстик LS-32-01 Со Поврзете Жицата Игра Машина Додаток-Аркада Машина Делови

DEN 2812.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас.Но, пораката треба да испрати пред ние брод на стоки надвор.Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.
Плаќање
Превозот DHL, EMS, Fedex, ТНТ, UPS-от,хонг конг ВОЗДУХ ПОСТ Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена . Негативни повратни информации не реши ништо. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн.И ние ќе управуваат со цел за тебе. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Повратни информации : 1.Откако ние брод на стоки надвор. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе брод исто како на првата слика (Главна слика) покажува за вас.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот . За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели.Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго . Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор ! Совети : Купувачот може да го прилагодите на бои за објектот. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. За Забава машини. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Основни својства

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
LS-32-02
Тип:
аркадна игра машина
Место на Потекло:
Јапонија
Тип:
игра машина додаток
оригиналниот:
Јапонија
Боја на располагање:
Зелена/Розова
Пакет:
картон
Вклучуваат:
Поврзете Жица

Тие исто така купуваат со овој производ.