.

.

9pcs Бебе Туш 1-ви Роденден Декорација Материјали 32inch Фолија Број Балони Ахат Латекс Хелиум Надувување Балон Globos

9pcs Бебе Туш 1-ви Роденден Декорација Материјали 32inch Фолија Број Балони Ахат Латекс Хелиум Надувување Балон

DEN 141.00
DEN 200.64
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


9pcs Бебе Туш 1-ви Роденден Декорација Материјали 32inch Фолија Број Балони Ахат Латекс Хелиум Надувување Балон Globos
【Име на производ】 : Број & ѕвезда алуминиумска фолија балони. 【Производ Големина】 : 32inch број балон,18inch ѕвезда балони. 【Материјал】 : Креативни бројот & круг алуминиумска фолија балони. 【Производ користите】 : За среќен роденден, свадба изглед, партиска прослава декорација, детски играчки и други користи широк спектар на страните за да го прослават најдобри декоративни балони, со други балони употреба празнична ефект подобро. Ние го поздравуваме пријатели да оставите порака забелешка омилен број ! 【Карактеристики】 : 1、 материјал за алуминиум, топката има метален сјај, еднаква боја, сферични и убава. 2、 Може да се користи постојано, полнење и празнење погодност, не користете го еднаш за да го фрлаат. 3、 По завршувањето на надувување топката малку рамен, топката доаѓа со лепак автоматски ќе се печат. Answer : ___________________________ Note : гумени автоматски печат, не се надува премногу целосен, исполнет со воздух безбедност, пополнување хелиум или водород може да биде празен, препорачливо е да ја полните хелиум, водород оган лесно да експлодира. Ако имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контактирајте со нас,ви благодариме !
Сакате да видите повеќе производи и добредојде на нашата продавница ↓ :


Основни својства

Ballon Големина:
32inch
Обликот Стил:
Овална,Број
Повод:
Бренд Име:
ychn
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
9pcs
Број На Модел На:
Пакет балони
Класификација:
Ballon
Повод:
DIY

Тие исто така купуваат со овој производ.