.

.

Стјуардеса Шамија Тока Brooch Класичен Декорација Луксузен корејски Нова Мода Snout Кристал Накит за Жените

Стјуардеса Шамија Тока Brooch Класичен Декорација Луксузен корејски Нова Мода Snout Кристал Накит за Жените

DEN 48.00
DEN 105.60
-55 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висок квалитет, класични луксузен корејски нов стил едноставна темперамент мода snout кристал шамија тока за жени
За Производи Квалитет гарантиран - Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката. Фотографии Белешки - Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува. Големина на Белешки - големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод. Накит одржување - Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно. Како да се купат Чекор 1. Пребарувате на стока за webiste. Чекор 2. Одберете заинтересирани стока и да го Додадете во Кошничката. Чекор 3. Кликнете продолжи за шопинг. Чекор 4. Приказ на шопинг количка и ги проверите сите ставки. Чекор 5. Кликнете на купи сега и да изберете превозот метод. Чекор 6. Потврда на плаќањето и заврши плаќање. За Плаќање во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Испорака Ние ќе брод на сите нарачки во рок од 48 часа,сите стоки во нашата продавница е бесплатен превозот од пост воздух mail. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.ние ќе направиме се најдобро за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
itenice
Пол:
Жените
Број На Модел На:
F0102
Брошеви Тип:
Брошеви
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Тие исто така купуваат со овој производ.