.

.

Најпродаван 4D94E Мотор Цилиндри на Главата 6144-11-1112 Мотор Делови за Komatsu Мотокар(FD30T-17/FD25T-17/FD20T-17)

Најпродаван 4D94E Мотор Цилиндри на Главата 6144-11-1112 Мотор Делови за Komatsu Мотокар(FD30T-17/FD25T-17/FD20T-17)

DEN 12250.00
DEN 13920.00
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Спецификации :
Модел : 4 D94 E
P/N : 6144-11-1112
Примена : За Komatsu Мотокар(FD30 T-17/FD25 T-17/FD20 T-17)
Година : 1987-1998
Тежина : 28kgs
Цилиндар количина : 4
Прилагодено : Да
Висок квалитет и конкурентна цена
Зошто да Изберат Нас?
1. Искусни и професионални Авто резервни делови снабдувач
2. Висок квалитет и конкурентна цена
4. За време на испорака
5. Задоволување на по-продажбата на услугата обезбедени од страна на стручен кадар цело време
6. Брз одговор на пораки и телефонски повици секогаш
7. ОЕМ и ODM е прифатена(Зависи од клиентите цел количество)
8. Пакување метод : Картонска кутија за пакување, неутрален пакување, дрвени пакување или како клиенти бараат
9. Водечките време : 7-10 работни дена по приемот на уплатата
10. Начин на плаќање : T/T, Western Union, Paypal
11. Гаранција : 12 Месеци
12. Примерок Цел е прифатена
Слики за прикажува :
Силна Пакување за вашиот референца :
Магацин Слики за вашиот референца :
Вчитување На Слики :
Превозот Методи :
1.Примерок нарачка од express,како што курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fed Ex, ТНТ
2.Најголемиот дел цел од страна на воздух или море
Плаќање Начини :
Добар фидбек од други клиенти за вашиот референца :
Напомена :
Пред да ги нарачате на стоки,ве молиме проверете P/N и pictuires внимателно ако тоа е производ што сте во потрага за било какви прашања,ме остави пораки,јас ќе одговори на тебе како рана што можам.
Патем,Ние, исто така, има и други модели за Тојота, Isuzu, Мицубиши и така натаму. Ако сте заинтересирани во другите модели, само кажи ми моторот модел и дел број или ОЕМ број, можам да го цитирам ќе најдобра цена, го поздравуваме вашиот истрага.

Основни својства

Објектот Висина:
22cm
Материјал Тип:
леано железо
Име На Модел:
4D94E
Бренд Име:
HNCACTUS
Објектот Должина:
51cm
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
1987-1998
Објектот Дијаметар:
9.4cm
Објектот Тежина:
26kg
Објектот Ширина:
21cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
НЕМА.
Нема. на Цилиндри:
4
is_customized:
Yes
ОЕМ:
6144-11-1112
Примена:
за Komatsu Мотокар(FD30T-17/FD25T-17/FD20T-17)
Автомобил Производител:
Komatsu

Тие исто така купуваат со овој производ.