.

.

15cm Мојот Мал Пони Играчки Кадар-На Модата Pinkie Pie Самрак Искра ПВЦ Акција Фигура Куќа Playset Колекционерски Модел Кукли

15cm Мојот Мал Пони Играчки Кадар-На Модата Pinkie Pie Самрак Искра ПВЦ Акција Фигура Куќа Playset Колекционерски

DEN 1416.00
DEN 1815.36
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : пвц
Кутија големина : околу 31.5*6.8*24cm
пони големина околу 15cm(од нога до увото)
Одговараат за 3+
Забава, инспириран стил
100% оригинални бренд HASBRO,можете да го скенира БАР-КОД за да се потврди дали тоа е ВИСТИНСКИ ,добар квалитет за подарок или колекција.

Основни својства

Предупредување:
не одговараат за под 3 години
Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Димензии:
31.5*6.8*24cm
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
C0721AW01
Големина:
One Size
Бренд Име:
мојот мал пони
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел

Тие исто така купуваат со овој производ.