.

.

factroy продажба 20pcs 2010 2011 2012 CAMARO LS3 КИСЛОРОД O2 СЕНЗОР ПРОДОЛЖУВАЊЕ 12

factroy продажба 20pcs 2010 2011 2012 CAMARO LS3 КИСЛОРОД O2 СЕНЗОР ПРОДОЛЖУВАЊЕ 12

DEN 3597.60

Од стоката
Достапно е за нарачката


longyue factroy продажба 20pcs 2010 2011 2012 CAMARO LS3 КИСЛОРОД O2 СЕНЗОР ПРОДОЛЖУВАЊЕ 12" ( ако треба други должина, ве молиме контактирајте со нас,Може да се вклопи во други модели и апликации, ве молиме да ги видиш сликата(s). )
20pcs/многу цел 5lot цената ќе 10% попуст
ЗОШТО да го одберете нас ?
Добредојдовте на примерок обработка! За да ги прикажете само ограничен дел на on-line производи, ве молиме контактирајте со нас!
Најистакнатите функција на друштвото, во согласност со дизајн и производство на потребите на клиентите. Добредојдовте на повици за да дискутираат за консултации писмо. Обезбедување на квалитет, кредибилитетот на првиот
Превозот :
Кина Пост е нормална испорака метод, но ние ви препорачуваме на нашите клиенти да го користите Експрес сервис, како што е побезбедно и побрзо.
Проценето време на испорака за вашиот референца : .
DHL : 3-10 дена
Fed Ex : 5-10 дена
EMS : 10-30 дена.
Кина Пост mail : Околу 20-60 дена.

Основни својства

Бренд Име:
LONZANS
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци

Тие исто така купуваат со овој производ.