.

.

(20 парчиња/многу) Продолжување кабел RP SMA женско (на машки pin) bulkhead да Ufl./IPX конектор pigtail кабел 1.13

(20 парчиња/многу) Продолжување кабел RP SMA женско (на машки pin) bulkhead да Ufl./IPX конектор pigtail кабел

DEN 662.00
DEN 662.40
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Продолжување кабел RP-SMA женски bulkhead да Ufl./IPX конектор pigtail кабел Производ Серија : RP-SMA да Ufl./Ipx кабел Семејство : Коаксијален, RF pigtail кабел Пол : RP-SMA Џек,машки pin/Ufl./Ipx Кабел Должина : 5cm,10cm, 17cm,25cm,40cm,50cm,70cm,1 M,1.5 М Кабел тип : 1.13 кабел

Основни својства

боја:
5 cm долги, 10cm долго, 17cm долго, 25cm долго, 40cm долги, 50cm долго, 70cm долго, 1 M, Една точка пет метри, 2.5 cm долги
Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL0559
кабелот тип:
1.13 кабел
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
SMA
Примена:
Осветлување

Тие исто така купуваат со овој производ.