.

.

2000pcs 4x6cm јп транспарентен патување подарок пакување кеси пластична кеса за ѓердани/накит diy прилагодено ziplock јасно само печат кеси

2000pcs 4x6cm јп транспарентен патување подарок пакување кеси пластична кеса за ѓердани/накит diy прилагодено

DEN 500.00
DEN 526.56
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ziplock кеси големина кеси Кликнете тука : , , , , , , , , , Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.1-2mm, поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Основни својства

боја:
Јасно
Подарок Торба Големина:
4x6cm
Подарок Кутија Големина:
thickness50um, thickness80um
Повод:
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
2000pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
4*6

Тие исто така купуваат со овој производ.