.

.

50Pcs 10мм Авто Возило Клипови Retainer Fastener Занитвам Фендер Лагер Стил Браник Клипови Занитвам на Врата завртување на Фендер Лагер

50Pcs 10мм Авто Возило Клипови Retainer Fastener Занитвам Фендер Лагер Стил Браник Клипови Занитвам на Врата

DEN 162.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


50 Pcs Авто Возило Автомобил Браник Клипови Занитвам на Врата завртување на Фендер Лагер За Хонда
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Занитвам пост притисок проширува нозе за брзо и трајно прицврстување.
Користи широко за автомобил фендер, браник, врата или друг автомобил suface.
Овие навртки се направени од пластични материјали
Fitment :
за Хонда :
за Спогодба 1997-2010
за Граѓански 1997-2010
за CR-V 1999-2010
за Елемент 2003-2010
за 2007-2010 година
за Увид 2000-2006
за Одисеја 1996-2010
за Пилот 2003-2010
за Најава 1997-2001
за S2000 2000-2008 г.
за Ridgeline 2006-2008
за Акура :
за КП 2001-2003
за Интегра 1996-2001
за MDX 2001-2010
за RDX 2007-2010
за NSX 1997-2005
за РЛ 1996-2010
за RSX 2002-2006
за TL 1997-2010
за TSX 2004-2010
Спецификации :
Боја : Црна
Одговара дупка големина : 10мм
Големина : 2cm x 2cm x 2.5 cm
Количина : 50 Pcs
Пакетот вклучува :
50 x Автомобил Браник Клипови

Основни својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
1.98cm
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
автомобил на врата завртување на трим
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
FalcoMaster
Објектот Тежина:
12g

Тие исто така купуваат со овој производ.