.

.

Нова Има 20 Цигари ,Топла Уживаат Силикони Цигара Случај Мода Покрие Еластична Гума Преносни Човек/Жени Цигара Кутија Ракав

Нова Има 20 Цигари ,Топла Уживаат Силикони Цигара Случај Мода Покрие Еластична Гума Преносни Човек/Жени Цигара

DEN 107.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име на производ :
Има 20 Цигари,Личност Силикони Цигара Случај Мода Покрие Еластична Гума Преносни Човек/Жени Цигара Кутија Ракав
Карактеристики :
(1) Може да се одржи 20 парчиња цигари, бизнис тип, елегантна
(2)тоа е, исто Така, им даде на вашиот пријател внимателен подарок
Производ параметар :
(1) Општо Големина на : 9*5.8*2.6 cm
(2) Материјал : Силикон
Купат повеќе ,повеќе попуст
""Кликнете на сликата за да внесете купување страница""

Основни својства

Бренд Име:
inFour+
Број На Модел На:
GYH
Материјал:
силикон
Техника:
силикон
Боја:
Мешање
Големина:
8.9*6.5*2.5 cm
Стил:
цигара случај
Капацитет:
20 гранка
Спецификација:
Conventional
Име:
kaloud/chicha/lippi/цигара случај/al fakher/pitillera/cigarrera
Tipo:
кина цигари и тутун/метал цигара случај/цигара случаи мажи/
Објектот:
цигара случај метал/цигара кутија/cigarreira/метална кутија цигари/
nome:
cigaret цигара/дами цигара случај/pitillera един mechero/наргиле
nombre:
cigarreira com isqueiro/piteiras став fumar/estuche де cigarros

Тие исто така купуваат со овој производ.