.

.

добра работа напојување одбор за 40A1C LTA400HM04 PSIV231I01T V71A00016600

добра работа напојување одбор за 40A1C LTA400HM04 PSIV231I01T V71A00016600

DEN 2784.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на Испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи 2 .Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати трошоци(само за поддршка на EMS за враќање превозот метод),И декларираната вредност е 10 ако цел, тогаш се согласи Гаранција : 2 месеци гаранција е обезбедена за нови производи. Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите Напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Вашата цел е призната како што Се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.

Основни својства

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Жолта

Тие исто така купуваат со овој производ.