.

.

NMB 3610KL-04W-B49 90*90*25ММ 9225 12V 9cm 0.28 двојно топката правец на машина за ладење вентилатор

NMB 3610KL-04W-B49 90*90*25ММ 9225 12V 9cm 0.28 двојно топката правец на машина за ладење вентилатор

DEN 412.00
DEN 479.52
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Модел : 3610kl-04w-B49
Големина : 90*90*25 MM
Напон : 12 V
Актуелни : 0.28 На
Брзина : 3000 RPM
Воздушниот волумен : 35.3 CFM 1.0 кубен метар/минута
Воздушниот притисок : 32.3 pa
Бучава : 31 DBA
Надворешна температура; -20~75 °
Услуга живот до 50.000 часа
Нето тежина : 95 G

Основни својства

Бренд Име:
NMB
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
3610KL-04W-B49
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.