.

.

Висок Квалитет На Големи Авто Мини Автомобили Decal Спалната Соба Ѕид Налепница Уметност Дома Декор Винил Налепница Дневна Соба Ѕид Хартија А-103

Висок Квалитет На Големи Авто Мини Автомобили Decal Спалната Соба Ѕид Налепница Уметност Дома Декор Винил Налепница

DEN 442.00
DEN 573.60
-23 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


3427383902214945 Повеќе Автомобил Налепница Recomend US $ 10.98 /set US $ 12.99 /set US $ 13.95 /set US $ 12.96 /set US $ 9.95 /set US $ 15.90 /парче US $ 15.90 /парче US $ 13.99 /set US $ 12.99 /set US $ 15.90 /set US $ 7.90 /set US $ 7.90 /set
Модел Бр. : A-103
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Средната големина : 42x80cm
Големи димензии : 57x106cm
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). pls Изберете 1 Боја s од нашите боја шема , ако не и барање ќе испрати стандардната боја -црна , ви благодариме

Основни својства

боја:
Црна, Сина, Зелена, Црвена, Друга боја
Големина:
42x80cm, 57x106cm
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Сообраќај
Број На Модел На:
A-103
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Големина:
L
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.