.

.

Okami Сан Okamisan и нејзините Седум Другари Ryoko Okami Cosplay Костим

Okami Сан Okamisan и нејзините Седум Другари Ryoko Okami Cosplay Костим

DEN 3312.00
DEN 3600.00
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Prodcut име :
Okami Сан Okamisan и нејзините Седум Другари Ryoko Okami Cosplay Костим пакет се вклучени : маица ,здолниште , вратоврска , neckband и половината торба
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации :
1> Што се машки или женски?
2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?
3>Вашиот височина во СМ
4>Биста (Женски)-Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.
Градите (Машки)-Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.
5>Половината-Најди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.
6>Хип-Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.
Превозот и Враќање :
Костимот одлуки време е за 5-10 дена.Времето за испорака е 10-15 дена.
Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена. Ние им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет. Но, ве молиме бидете сигурни дека костимот е како нивната оригинална состојба и сите додатоци премногу.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Извор:
Други
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
141126009
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
како фотографии
Знаци:
Ryoko Okami
боја:
како Слика
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Место на Потекло:
Hubei, Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Тие исто така купуваат со овој производ.