.

.

LAMOON 925 Фунта-сребро-накит 1.1 кт Природни Правоаголна Црвено Гранат Pendant Ѓердан Жените се Зголеми Злато Позлатен Colar LMNI053

LAMOON 925 Фунта-сребро-накит 1.1 кт Природни Правоаголна Црвено Гранат Pendant Ѓердан Жените се Зголеми Злато

DEN 735.00
DEN 1225.44
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


LAMOON 925 Фунта-сребро-накит 1.1 кт Природни Правоаголна Црвено Гранат Pendant Ѓердан Жените се Зголеми Злато Позлатен Colar LMNI053
ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА GARMET >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Granet Синџир Pendant Ѓердан
【Главниот Камен】 : 5 X7mm Природни Правоаголна Црвено Гранат
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : 18 K Розово Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
Сертификат број :
PY8 HA215771
поддршка за проверка на следната веб :
www.gtc-china.cn
Ние обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.cainiao.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.sf-express.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.com Хонгконг Пост Воздух Mail 15~45 Дена hongkongpost.hk Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена global.cainiao.com Aramex 5~15 Дена aramex.com
♦Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
♦Пост воздух mail на Источно-Eruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
♦Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.
♦ За одржување : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго! ИЗБЕГНУВАЈТЕ ПОТ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНУВАЈТЕ СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА

Основни својства

Гем Боја:
Црвена
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Плоштад
Pendant Големина:
0.9*1.1 CM
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Главниот Камен:
гранат
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
LAMOON
Број На Модел На:
ѓердан
Сертификат Број:
PY8HA215771
фунта-сребро-накит:
pendant ѓердан
ѓердан жени:
црвено гранат
роуз злато позлатен:
COLAR
Скапоцен камен:
1.1 кт Природни Правоаголна
ѓердан:
925

Тие исто така купуваат со овој производ.