.

.

За Asus Zenpad 8 инчен Z380 Магнетни smart СТП кожа покрие случај За Asus Zenpad 8.0 Z380 Z380C Z380KL 8 инчен таблет случаи coque

За Asus Zenpad 8 инчен Z380 Магнетни smart СТП кожа покрие случај За Asus Zenpad 8.0 Z380 Z380C Z380KL 8 инчен

DEN 380.00
DEN 575.52
-34 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


За Asus Zenpad 8 инчен Z380 Магнетни smart СТП кожа покрие случај За Asus Zenpad 8.0 Z380 Z380 C Z380 KL 8 инчен таблет случаи coque
Таблета Покритие За Asus Zen Pad 8.0 инчен Z380 Z380 C Z380 KL
100% Сосема Нов
Направени Од Високо Квалитетен Материјал
Луксузна Солидна Три Пати Таблета Покрие Случај
Моден Дизајн, Лесен и Издржлив
Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
Трговија на големо поддршка!
Пад на превозот поддршка!
Слики Предвидени За препродавачи!
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молиме >>>
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи
било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разбере

Основни својства

Должина:
21.3cm
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
за Asus
Ширина:
13cm
Пакет:
No
Модел Компатибилност:
За Asus ZenPad 8 инчен Z380 Z380C Z380KL Таблета
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
За Asus ZenPad 8 инчен Z380 Z380C Z380KL
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Бренд Име:
canfriendly
Таблета Модел 1:
За Asus ZenPad 8 инчен Z380 Z380C Z380KL Таблета
Таблета Модел 2:
За Asus ZenPad 8 Z380 Z380C Z380KL
Дизајн 1:
Три Виткање Стојат Таблета Покрие Случај
дизајн 2:
Прекривачот За Asus ZenPad 8.0 Z380 Z380C Z380KL
дизајн 3:
Луксузна Таблета Покрие Случај
Функции:
Со Штанд Ги Опфаќа
дизајн 4:
СТП Кожа Случај За Asus ZenPad 8 инчен Z380 Z380C Z380KL Таблета
Стил:
Луксузна Три Укината Folio Покрие Случај
Модел На Телефон 4:
Луксузна Случај За Asus ZenPad 8.0 инчен Z380 Z380C Z380KL
Модел На Телефон 5:
Coque Funda Capa За Asus ZenPad 8 инчен Z380 Z380C Z380KL

Тие исто така купуваат со овој производ.