.

.

2 парчиња Бесплатен Превозот Нови Професионални Коса Четка Темно Кафеава Боја Дрвена Рачка Свиња Наежвам Коса Четка За Човечка Коса Екстензии

2 парчиња Бесплатен Превозот Нови Професионални Коса Четка Темно Кафеава Боја Дрвена Рачка Свиња Наежвам Коса

DEN 408.00
DEN 429.60
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2 парчиња Бесплатен Превозот Нови Професионални Коса Четка Темно Кафеава Боја Дрвена Рачка Свиња Наежвам Коса Четка За Човечка Коса Екстензии
Детали на Сликата се покаже на Дрвени Коса, Четки Свиња Влакната :
Превозот Detailes :
Плаќање :
1. Ние го прифатат плаќање преку Paypal, Зачувам, Виза, Western Union и др.
2. Купувачот треба да се испрати плаќање, како е можно поскоро, а потоа можеме да го испрати предметот до вас во времето.
3.Вкупниот Износ Должи е последната Аукција Цена плус Превозот надомест.
4. Ве молиме бидете плаќања и обезбедување на нас со Проверена на превозот адреса, како е можно поскоро, со цел да се добијат брза услуга.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашање на плаќање на плаќање.
Пакет :
За големи парчиња , користете картонска кутија.
За мали парчиња, употреба на жолта хартија торба.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и вашиот позитивни коментари за вашето купување искуство!
2. Вашата позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги.
3. Ве молиме Не ни остави какви било негативни повратни информации. Ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ние ќе направиме се што можеме за да им помогне .

Основни својства

Тип На Објект:
чешел
Големина:
wooden hair brush boar bristles
Број На Модел На:
Свиња влакната
Материјал:
Дрво
Име:
Дрвена Рачка Свиња Наежвам Четка Косата
боја:
темно кафеава боја
Продажба:
дрвени влакна четка свиња влакната:
Yes
се справи со:
Дрвена рачка
Економски Превозот:
Epacket
Брза Испорака:
DHL&FedEx

Тие исто така купуваат со овој производ.