.

.

3sets Антички Сребрен Бронза Зачукуваше Рамни Магнетски Затворач За 20*2mm Рамен Кожа Кабелот Хривнија Ѓердан Накит Додатоци

3sets Антички Сребрен Бронза Зачукуваше Рамни Магнетски Затворач За 20*2mm Рамен Кожа Кабелот Хривнија Ѓердан

DEN 284.00
DEN 359.52
-21 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


3sets Антички Сребрен Бронза Зачукуваше Рамни Магнетски Затворач За 20*2mm Рамен Кожа Кабелот Хривнија Ѓердан Накит Додатоци
количини : 3sets
боја : антички сребрен、бронза
големина : 27*27mm
дупка : 20*2mm
материјал:цинк легура, природата магнетни (олово и никел бесплатно)
стил : мода зачукуваше занает магнетски затворач
употреба : за 20*2mm рамен кожа кабелот накит накит додатоци
состојба : нова шема
Конверзија : 1 во ch = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инчен

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
Зачукуваше Рамни Магнетски Затворач
Производ Карактеристики:
Зачукуваше Магнетски Затворач
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Бренд Име:
LEZAM
Објектот Ширина:
0inch
боја:
антички сребрен/бронза
Големина:
27*27mm
дупка:
20*2mm
Материјал:
цинк легура ,природата магнет
Стил:
моден рамен зачукуваше силна магнетски затворач
Употреба:
за ѓердан хривнија накит додатоци

Тие исто така купуваат со овој производ.