.

.

Топла Продажба 12*12*4.5cm10pcs розова носорог за Сирење Торта Хартија Кутија Колачиња Сад во подарок Пакување Свадба на Божиќ Употреба

Топла Продажба 12*12*4.5cm10pcs розова носорог за Сирење Торта Хартија Кутија Колачиња Сад во подарок Пакување

DEN 403.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Материјал : Kraft Paper Size : 12*12*4.5 cm Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одделение Хартија за Белешки : Фабрика за директно снабдување, Мин количина е 10 компјутери по многу. Цената само за покривање на кутии, не вклучувајќи и други додатоци . оваа страница е за овој стил

Основни својства

Материјал:
Картон
Шема:
Растенијата,Цвет
Повод:
Партија,Свадба & Ангажирање,Пензионирање,Роденден,Децата Ден,Куќа се Движи,Назад На Училиште,Денот на планетата Земја,Кинеската Нова Година,Денот на Таткото,денот на Благодарноста,Венчавка,Денот на Вљубените,Божик,Нова Година,Денот на Мајката,Дипломирањето,Годишнина
Број на Компјутери:
10pcs
Бренд Име:
TSbansheng

Тие исто така купуваат со овој производ.