.

.

ЗА IBM Z60M Z61M Z60P Z61P Z61E нова фан

ЗА IBM Z60M Z61M Z60P Z61P Z61E нова фан

DEN 288.00
DEN 320.16
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

DHL ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро. Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирската служба DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS/ SF Хонг Конг пост воздух mail / Хонг Конг пост парцели
Кина пост воздух mail / Кина пост воздух парцела 2) на нашите производи обично испораката од страна на ЕМС, тоа трае скоро 7 дена . 2) Pls бидете сигурни дека објектот е компатибилен за вашиот модел пред да нарачате. Јас ќе ви дадам некои попуст. Јас не може да се вратат парите. Ве молиме проверете го објектот без разлика дали тоа е скршен или не . Нема враќање за некомпатибилни прашања. Кога ќе го избра превозот начини ве молиме да се разгледа внимателно. Понекогаш се земе 1-2month .ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени .

Основни својства

Бренд Име:
MLLSE

Тие исто така купуваат со овој производ.