.

.

За Киа Рио К2 3 Ceed Sportage Sorento Cerato Потпирач за Душата Picanto Оптима К3 Спектри RGB T10 LED Паркинг Светилки Сијалица

За Киа Рио К2 3 Ceed Sportage Sorento Cerato Потпирач за Душата Picanto Оптима К3 Спектри RGB T10 LED Паркинг

DEN 379.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : RGBW далечински управувач T10 автомобил светлина Далечински controll функција : на моќ / исклучување, 16 видови на статички бои, 4 видови на динамички ефекти 360 степени зрак агол,за употреба во автомобил, камион, мотор, мопед, приколка, RV, брод.. со DC12 V напон. Fitment : Замена LED сијалица за : W5 W 194 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 921 906 579 и други. Спецификација : Тип : LED автомобил светлина Материјал : Силикон, пластични Количина : 2 парчиња во Боја : Како што е прикажано Fitment : T10/W5 W/168 LED Type : SMD 5050 LED Кол : 6 Моќ : 2 W LED Боја : RGB + Кул бело Напон : DC 12 V Големина : 1*3.4 cm / 0.4*1.3" (D*H) Пакет : 2*LED автомобил светлина 1*Далечински управувач

Основни својства

Емитуваат Боја:
Променливи
Рио-Година:
2012,2015,2008,2010,2014,2007,2001,2003,2004,2005,2013,2016,2011,2006,2002,2009
Име На Модел:
t10 w5w
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Kia Модел:
Рио
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Дијаметар:
3.4cm
Материјал Тип:
5050
Специјални Функции:
RGB T10 LED Сијалица Далечински Управувач Паркинг Светлина
Објектот Тежина:
0.15kg
Бренд Име:
CarNuoC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE

Тие исто така купуваат со овој производ.