.

.

110V 220V 1550W 10pcs Не-стап Вафли Производител на Комерцијални Електрични Lolly Вафли Фурни Леб Машина Кифла Вафли Создателот Машина

110V 220V 1550W 10pcs Не-стап Вафли Производител на Комерцијални Електрични Lolly Вафли Фурни Леб Машина Кифла

DEN 9804.00
DEN 10320.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Производ параметри : Производ големина : 380*330*310mm Моќ : 1550 W Напон : 110/220 V Нето тежина : 9kg Бруто тежина : 10kg Еден режим големина : 54*81*5mm Целата плоча големина : 315*183mm контрола на Температурата опсег : 50-300 степени centigrade предности на производите : 1. задебелена нерѓосувачки челик трупот на авионот, цврсти и издржливи, за да се обезбеди врвен квалитет на машина 2. увезени термостат, повеќе точни контрола на температурата 3. Тефлон не стап слој, горна и долна топлинска образец 4. увоз тајмер, 5 минути долго времето 5. хуманизирано анти пеглање рачка, безбедност анти пропадна и пеглање 6. нерѓосувачки челик заеднички со внатрешна контрола на температурата линија 7. висока ефикасност топлинска цевка

Основни својства

боја:
110V, 220V
Број На Модел На:
FY-10
Заменлив Плочи:
вафли производител
сертификација:
CB,CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Готвење Површина,Изградена-Во Кабелот Заврши
Моќност (W):
1550W
сертификација:
3C

Тие исто така купуваат со овој производ.