.

.

Парична казна Накит Романтична Жените Акрилик Партија 1'set Тибет Круг Бисери Ѓердан Хривнија Обетки Поставите 0.47бесплатен Превозот

Парична казна Накит Романтична Жените Акрилик Партија 1'set Тибет Круг Бисери Ѓердан Хривнија Обетки Поставите

DEN 393.60

Од стоката
Достапно е за нарачката


Фантастични накит ќе се копнеж за! Добро за случува партија или банкет врвен квалитет, delicated уметности и занаети Материјал : Килибар Состојба : 100% нов Тежина : околу. 50 g Количина : Обетки : 1 пар Тежина : околу. 43 x 12 mm Ѓердан : 1 pc Големина : прибл. 12 mm Должина : околу. 418-451 mm Бразлетна : 1 pc Големина : прибл. 12 mm Должина : околу. 199-215 mm Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат

Основни својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
ZUCZUG
Материјал:
Акрилик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Чешка

Тие исто така купуваат со овој производ.