.

.

Нови пристигнување Цвет лозата 3d акрилик стакло три-димензионални ѕид налепници Спалната соба Позадина ѕид троседот ѕид DIY ѕид налепници

Нови пристигнување Цвет лозата 3d акрилик стакло три-димензионални ѕид налепници Спалната соба Позадина ѕид троседот

DEN 604.00
DEN 1098.24
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


добредојдовте на нашата продавница
вие не може да го пропушти оние производи
Детали за производот :
големина на :
За нас
Ако сте поединец купувачот, rememble да додадете ни за вашите омилени продавачот.
Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
ве молиме бидете сигурни дека на адреса прикажана на вашата адреса е сосема точно.Благодарение foryour разбирање
Повратни информации
Ние сме мило да оставите позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме бидете сигурни да го напушти 5star оценки за нас, како под 5star е еднаков на негативни. Ако имате нешто незадоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или низок рејтинг. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и ќе го задржи на комуникација со вас до проблем е решен. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни обезбеди можност да ги подобриме нашите услуги.

Основни својства

Големина:
medium size, big big size, small size, big size, small small size
Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
bao2277
Материјал:
Акрилик

Тие исто така купуваат со овој производ.