.

.

18k Чисто Злато Earring Бела Роза Жолта Срцето парична Казна Класичен Накит Жените Мајка Девојка Подарок Трендовски Топла Продажба Партија Попуст Нови

18k Чисто Злато Earring Бела Роза Жолта Срцето парична Казна Класичен Накит Жените Мајка Девојка Подарок Трендовски

DEN 3306.00
DEN 6888.00
-52 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Погрешен начин да се отвори :
1.Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот. Превозот Методи на Цел Износ Очекувано Време на Испорака Кина Пост Обичен Мал Пакет 15-60 дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 5-100 15-60 дена epacket 5-100 10-18 дена ЕМС 100 10-25 дена DHL / Федекс / Aramex / UPS-от 100 5-10 дена
Причина докаже returnshipping ве Молиме Имајте во предвид Квалитетот lssue фотографии Продавачот плати 1.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.2 mm Употреба : за лична употреба / подароци Цената за еден пар : се Применливи на толпата : Жените Сопствена фабрика производство : лажни еден компензира десет Сопствени сад марка : JEWEAST Благороден метал материјал : 18 K Злато / AU750 Дистрибуција : исклучителна пакување кутија Тежина : about0.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.6 g Материјал : злато 18 K
1) Express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање.5
Обетки носи
Вистинскиот начин за да се отвори Отвори по ефект Погрешен начин да се отвори 1.Ние однос на секои клиенти, како БОГ. Не се ослободи од двата краја на производот
2. Не се слагам увото кука, можете лесно може да се скрши, освен
Врвен изработка
18k Чисто Злато Earring Бела Роза Жолта Срцето парична Казна Класичен Накит Жените Мајка Девојка Подарок Трендовски Топла Продажба Партија Попуст Нов Бренд Име : JEWEAST Earring Тип : Студ Обетки парична Казна или Мода : парична Казна Повод : Лица Сертификат Број : KJED-00203 Страна Камен : Никој Формашема : Срцето Број на Модел : KJED-00203 Метали Тип : Жолто Злато Стил : Трендовски Назад Сознание : Завртка Пол : Жените Метал Печат : 18k Сертификат Тип : Трета Страна Оценување Главниот Камен : Никој големината на обетки : 5. Не користите брутална сила и назад
3.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.Предмети треба да бидат returnedwithin 5 дена.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.Гаранција не влијае на продажба повторно
3.

Основни својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
JEWEAST
Повод:
Партија
Сертификат Број:
KJED-00203
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
KJED-00203
Метали Тип:
Жолто Злато
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Завртка
Пол:
Жените
Метал Печат:
18k
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој
Големината на обетки:
5.2 мм *5.2 mm
Употреба:
за лична употреба / подароци
Цената за еден пар:
Можат да се применат на толпата
Поседувате фабрика производство:
лажни еден компензира десет
Поседувате сад трговска марка:
100% 18K злато
Скапоцени метали материјал:
18K Злато / AU750
дистрибуција:
Исклучителна пакување кутија
Тежина:
about0.8g
боја:
Жолто Злато/Бело Злато
Поседувате фабрика за Поддршка на големо:
Контакт Со Сервисот За

Тие исто така купуваат со овој производ.