.

.

OPC Тапан За Kyocera Mita FS-1016 FS-1116 FS-720 FS-820 FS-920 Печатач,За Kyocera FS1016MFP FS1116MFP FS720 FS820 FS920 OPC

OPC Тапан За Kyocera Mita FS-1016 FS-1116 FS-720 FS-820 FS-920 Печатач,За Kyocera FS1016MFP FS1116MFP FS720 FS820

DEN 3456.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 4 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен OPC Тапан За Kyocera FS-1016 FS-1116 Направени Во Јапонија OPC Тапан,Долг Живот OPC Тапан За Употреба Во : Kyocera FS-1016 FS-1116 FS-720 FS-820 FS-920 Копир Печатач Ласерски Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Основни својства

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
FS1016 FS1116 FS720 FS820 FS920
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Модел На Печатач:
За Kyocera FS1016 FS1116 FS720 FS820 FS920

Тие исто така купуваат со овој производ.