.

.

beibehang Ултра HD водопад дневна соба и кујна кат mural дебели водоотпорен носат-отпорни, ПВЦ самолепливи 3D позадина

beibehang Ултра HD водопад дневна соба и кујна кат mural дебели водоотпорен носат-отпорни, ПВЦ самолепливи 3D

DEN 860.00
DEN 1344.00
-36 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (L) x 70cm (W) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (L) x 100cm (W) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (L) x 146cm (W) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (L) x 200cm (W) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (L) x 200cm (W) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (L) x 200cm (W) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (L) x 250cm (W) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (L) x 200cm (W) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (L) x 260cm (W) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (L) x 280cm (W) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (L) x 300cm (W) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (L) x 320cm (W) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина .
1 s quare метар = 1pcs. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти со оставајќи ги сите позитивни и "СОВРШЕН" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации.на OK Ширина x должина= квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Со иста позадина ролни.
Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. Не 10m L и 0. Ве молиме директен откуп Вид прикажува Опис на Производот Плаќање
Можеме да го прифатиме Western Union, Moneybooker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Не ѕидот налепници. Ширина и висина. (ширина и должина) . ве молиме да ни каже. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.
Објектот ќе биде објавена во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.
Ве молиме НЕ'T остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте't примен објект во 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано. Купувачот цел различна количина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x должина) 2 : Купи Сега. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.8 m ширина = 1. Ако не't сакаат да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не't купат. 3 s quare метар =3pcs . 3 : Пополнете ги деталите . ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Контактирајте со нас
Ве молиме НЕ'T остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте't примен објект во 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни.
Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

Основни својства

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Отпорен на вода,самолепливи,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Стил:
Медитеранот
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Број На Модел На:
13993531
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
beibehang
is_customized:
Yes
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Употреба:
Постелнината Соба
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Exfoliator

Тие исто така купуваат со овој производ.