.

.

70pcs УЗ-15.8 4 mm 5/8 Бела Пластика, Најлон Жица Цевка Цевка Fansten R-Type Fixed Кабел Вратоврска Планината Организатор Носителот Р Клип Менгеме

70pcs УЗ-15.8 4 mm 5/8 Бела Пластика, Најлон Жица Цевка Цевка Fansten R-Type Fixed Кабел Вратоврска Планината

DEN 393.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
70pcs УЗ-15.8 4 mm 5/8" Бела Пластика, Најлон Жица Цевка Цевка Fansten R-Type Fixed Кабел Вратоврска Планината Организатор Носителот Р Клип Менгеме
Пакет Содржина : 70pcs Р клипови.

Основни својства

Тип:
Фиксна Седиште
Број На Модел На:
УЗ-4
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.