.

.

Пловидба со брод, сидро, кормило-Моден накит Тибетански сребро шарм копче синџир прстен Keychain Подароци Одговара Копче Синџир Z79

Пловидба со брод, сидро, кормило-Моден накит Тибетански сребро шарм копче синџир прстен Keychain Подароци Одговара

DEN 652.00
DEN 815.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања. Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена
САД $ 11.43 /многу US $ 1.55-11.26 /многу US $ 11.55 /многу US $ 11.98 /многу US $ 8.99 /многу US $ 8.99 /многу US $ 14.88 /многу US $ 9.96 /многу
Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Состојба : 100% Сосема Нов. КОЛИЧИНА : 20pcs боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Враќање & Размена политика
**Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на настава . Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
**Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
** * Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
Кога ќе го добиете вашите производи,ве молиме потврдете испорака на Aliexpress и да го оставите позитивен фидбек. Ви благодариме !
Вашето задоволство, нашите извршување!(Jiangyu Ву )

Основни својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Компатибилност:
ios
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
z79
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
алатка
Функција:
Декорација
Материјал:
Цинк Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.