.

.

глава за цилиндар Mazda 626 Suzuki Vitara 1998CC 2.0 D ТД 8V 1993-97 1996 - мотор : RF RFCX FS0110100J FS0210100J FS0510100J

глава за цилиндар Mazda 626 Suzuki Vitara 1998CC 2.0 D ТД 8V 1993-97 1996 - мотор : RF RFCX FS0110100J FS0210100J

DEN 11556.00
DEN 15408.00
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.
глава за цилиндар Mazda 626 Suzuki Vitara 1998 CC 2.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.0 TD SOHC 8 V 1996 - МОТОР : RF-CX RFCX
Mazda 626 1998 2.00 SOHC 8 1996 - МОТОР : ПОВТОРНО
Па yment
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.0 TD
Главата на цилиндерот ќе одговара :
Suzuki Vitara 1998 CC 2. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.
Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни
Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.0 TD SOHC 8 V 1993-1997 МОТОРОТ : RFCX
Kia Sportage 1998 2. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.

Основни својства

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006
Име На Модел:
гол гол FS02 10 100J FS05 10 100J 908 742 M805A00 WG1011112 RFCX
Зафатнина:
2.0 D 2.0 TD 2.0 2.0 L L 2.0 D 2.0 TD SZ008S HL0065 XX-SZ008S JSZ008S
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
ЗА ПОВЕЌЕ FS01-10-100J FS02-10-100J FS05-10-100J FS0110100J FS0210100J 908742
Специјални Функции:
FS 01 10 100 J FS 02 10 100 J FS 05 10 100 FS0510100J ЗА ПОВЕЌЕ FS01 10 100J

Тие исто така купуваат со овој производ.