.

.

Застане Полу Проѕирен Хартиени Кеси од Хартија Прозорец Ziplock Торба Една Страна Јасно Пластична Амбалажа Кеса Храна Бонбони Виси Подарок Торба

Застане Полу Проѕирен Хартиени Кеси од Хартија Прозорец Ziplock Торба Една Страна Јасно Пластична Амбалажа Кеса

DEN 671.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Торба Стил На Една Страна Јасно Хартија Ziplock Торба
Материјал
Kraft хартија + домашно МИЛЕНИЧЕ + PE
Дебелина 160micron (Двојно лице) (1micron=0.01 mm)
Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна Одделение
Примена
Широко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе и грав
/прав, Подароци пакување, итн
Карактеристики
Заштита на запечатување е исклучително силна, течење-доказ за квалитет.
Хуманизирано дизајн на солза рецки на двете страни.
Со ziplock, лесно може да се отвори и затвори за складирање на производи
Торба Големина Како што покажува графиконот подолу
Прилагодено Лого
Логото
Логото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутери
Логото Датотека Производство треба .ai/.cdr/.псд/.pdf формати на датотеки

Основни својства

боја:
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Храна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Простор:
дневна соба
Број На Модел На:
Застане Јасно Хартија Ziplock Торба
Класификација:
Сет
Форма:
Возен Тип
Шема:
Три-димензионални Тип
Бренд Име:
leotrusting
Производот:
Една Страна Јасно Торба
Материјал:
Kraft хартија+домашно МИЛЕНИЧЕ+PE
Дебелина:
240micron
Карактеристики:
Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера
Дебелина:
240micron (1micron=0.01 mm)
торба стил:
Застане Јасно Хартија Ziplock Торба
Топлина запечатување/блиски повторно:
Прифатен, со топлина запечатување машина
прилагодено лого:
Прифатена

Тие исто така купуваат со овој производ.