.

.

FAWN Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Готвење Ножеви Сече Месо, Зеленчук, Овошје Нож Не-стап Santoku Нож Секира

FAWN Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Готвење Ножеви Сече Месо, Зеленчук, Овошје Нож Не-стап

DEN 864.00
DEN 1601.28
-46 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


детали за производот
Име : Stainess Челик Кујнски Santoku Нож
Сечилото Материјал : 420 J2 Нерѓосувачки Челик
Рачка Материјал : ПОМ вбризгување на полирање
Нож Должина : 315 mm
Должина на ножот : 190 mm
Сечилото Ширина : 40 mm
Цврстина : 60+2 HRC
Сечилото Дебелина : 2 mm
Предност : остар,antirust,не-стап,висока цврстина
Примена : Парче месо,зеленчук,овошје,риба и др.
Тежина : 0.225 KG
Пакување : Во Пластична Кутија
Пакет се Вклучени : 1 КОМПЈУТЕР

Основни својства

Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Нож Тип:
Готвач Ножеви
Број На Модел На:
F8006010
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Кујна Мултифункционален Готвач Нож
Сечилото Материјал:
420J2 нерѓосувачки челик
Рачка Материјал:
ПОМ Полиран Челик
Должина На Ножот:
190 mm
Сечилото Ширина:
40 mm
сечилото дебелина:
2 mm
Примена:
Парче месо/зеленчук/риба/зеленчук и др.
Предност:
Остри,висока цврстина,antirust,трајни
Тежина:
0.225 KG
Пакување:
Во Пластична Кутија

Тие исто така купуваат со овој производ.