.

.

Вратоврска Поставите Лак Врски за Мажи Џеб плоштадот крпа Mariage Жолто Злато Полиестер Пеперутка Handkerchief

Вратоврска Поставите Лак Врски за Мажи Џеб плоштадот крпа Mariage Жолто Злато Полиестер Пеперутка Handkerchief

DEN 69.00
DEN 72.00
-4 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Set=Bowtie+Handkerchief
Полиестер
Bowtie големина : 6*12cm
Handkerchief големина : 22*22cm
Брод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете. Испорача Time : Ако изберете Кина Пост,epacket и aliexpress услуга,обично можете да го добиете во 15-35 дена. Ако не можете да добиете во текот на 60 дена,ние ќе рефундирање на парите за вас,или испраќање на нарачката. Трговија на големо & Drop Превозот : Веледрогериите се секогаш добредојдени.Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со сите трговци на големо целиот свет. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од квантитетот,начинот на транспорт,плаќање,итн. Стабилна капка ќе се види како нашиот партнер. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.

Основни својства

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Set=Bowtie+Handkerchief
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Hooyi
лак врски:
вратоврска
gravata:
лак вратоврска
врски за мажи:
gravatas
Врски:
corbatas
corbata:
вратоврска
џеб handkerchief:
вратоврска сет
крпа:
џеб плоштад
џеб крпа:
handkerchief
џеб hankies:
џеб плоштади
mariage:
Свадба

Тие исто така купуваат со овој производ.