.

.

1 Кутија 28 Стапови Вистински (Со Споредба На Табелата) Kumbum Манастирот Болница Тибетската Темјан Стапови

1 Кутија 28 Стапови Вистински (Со Споредба На Табелата) Kumbum Манастирот Болница Тибетската Темјан Стапови

DEN 513.00
DEN 640.80
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се чувствуваат
слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Основни својства

Тип:
Стап Темјан
Број На Модел На:
15cm должина
Примена:
Телото
Спецификација:
Gift Box
Пакување:
Подарок Пакување
Регионален Функција:
тибетската темјан
Материјал:
тибетската билки
Апликацијата Сцена:
соби
Класификација:
Стап Темјан
Употреба:
ароматични/религиозна

Тие исто така купуваат со овој производ.