.

.

Стп Бања Перница Кастинг Пена Водоотпорен Перница Бања

Стп Бања Перница Кастинг Пена Водоотпорен Перница Бања

DEN 2415.36

Од стоката
Достапно е за нарачката


[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[33444] Дека шопинг
Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Ве молиме да ја прочитате оваа порака во купат пред да се донесе.
1. Пред купување, ве молиме да не ја игнорираат боја, големина и количина. Ние сакаме нашите клиенти за да го добиете она што го сакате.
2. Ако вашиот руската клиент, ве молиме ги споделите со нас имате полно име по плаќањето, ние може да се стави стоката побрзо.
3. Ако имате други барања, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ^ - ^
Јас ви гарантирам купи, ќе се види, кога ќе го зедов тоа, ако производот е оштетен или има проблем, ве молиме Contect мене. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.

Основни својства

Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
бања перница
Име:
бања перница
Модел:
T8
Боја Класификација:
Сиво Бела Боја Црна
Материјал:
PU
Тежина:
0.3 kg
Големина:
305*160mm
Карактеристично:
меки и удобни
Бања crock кои се применуваат :
Општи
Место на Потекло:
Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.