.

.

YANRUO 2058NoHF SS16 SS20 Џет Хематит Не амбуланта корегирање Лепак На Кристал Камења Rhinestones Облека Ткаенини Кристал За Облека

YANRUO 2058NoHF SS16 SS20 Џет Хематит Не амбуланта корегирање Лепак На Кристал Камења Rhinestones Облека Ткаенини

DEN 337.00
DEN 416.64
-19 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Време на испорака :
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 1-3weeks да АЗИЈА.
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 1-4weeks на Јужна Америка, Средниот исток, источна Евра, Африка . Запад Евра, Северна Америка.8 мм) Материјал : Стакло, Кристал се Користи За : - Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Понекогаш dat e ќе се одложи поради недостаток.
* Ако се среќаваме на државни празници, БЕЗ превозот, ви благодариме за вашето разбирање.

Основни својства

Големина:
SS16, SS20
Број на Компјутери:
1440pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YANRUO
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
SS16 SS20 Не Hot Fix Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
џет хематит
Големина:
SS16 3.8-4.0mm SS20 4.6-4.8mm
Пакет:
1440pcs
Buttom:
Круг Рамен Грб Без Лепак Не Амбуланта Корегирање Кристал
Материјал:
кристално стакло
Не Hot Fix Користи Како Rhinestones :
Naisl Уметност Декорација Свадба Фустани Облека Фустани, чанти
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Кристал Трговија На Големо :
Кристал Трговија На Големо
Број На Модел На :
Не амбуланта корегирање Rhinestones SS6 SS8 SS10 SS12
Technic :
Не Hot Fix Лепак На

Тие исто така купуваат со овој производ.