.

.

100pcs/многу Кристално Осцилатор 27MHz 27 MHz 27M Hz 27M Мини Пасивни Resonator Кварц HC-49S

100pcs/многу Кристално Осцилатор 27MHz 27 MHz 27M Hz 27M Мини Пасивни Resonator Кварц HC-49S

DEN 181.00
DEN 191.04
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме.
Кристално Осцилатор 27 MHz 27 MHz 27 M Hz 27 M Мини Пасивни Resonator Кварц HC-49 S

Основни својства

Број На Модел На:
кристално осцилатор
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕК Купување

Тие исто така купуваат со овој производ.