.

.

Спортски Ѕид Decal Фудбал Уметност Налепница за Детска Спална соба Спортски Фудбалски Дом спална соба Оркестарот Mural DIY Removale Decal ЈО-136

Спортски Ѕид Decal Фудбал Уметност Налепница за Детска Спална соба Спортски Фудбалски Дом спална соба Оркестарот

DEN 306.00
DEN 408.00
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


34273839
Модел No : ЈО-136
S : 58x23 +8x16cm топка
Големина M : 42x70cm+10x20cm топка
L; 57x95cm+12x28cm топка
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ако ви треба друга боја , pls изберете од подолу боја шема , имаме 40 боја на располагање
pls ни остави порака за боја кога цел

Основни својства

боја:
ЦРНА, Сина, Rred, друга боја
Големина:
42x70cm, Small, 57x95cm
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,За Фрижидер,Тоалет Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ЈО-136
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.