.

.

Моден Шарм Шарени Семејство Мајка НАНА Sis Срцето Кристал Pendant Ѓердан Кристал Жени Мажи Партија Изјава Накит Ѓердан

Моден Шарм Шарени Семејство Мајка НАНА Sis Срцето Кристал Pendant Ѓердан Кристал Жени Мажи Партија Изјава Накит

DEN 37.00
DEN 42.72
-13 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Метал : алуминиумски Материјал : Боја : сребро Pendant Големина : 2-3мм Синџир Тип : Линк Синџир Синџир должина : 50 cm,(1 инч=2.54 см) Пакет, Вклучувајќи : 1 парче ѓердан (со 1 синџир & 1 pendant)

Основни својства

Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Должина:
Approx 50cm
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N2385-2395
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
2-3cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Тие исто така купуваат со овој производ.