.

.

ХТ-S501B Кабел жица Strippers за 3.2 мм-9mm кабел со дополнителни прилагоди knob да одговара за различни кабел големина брза испорака

ХТ-S501B Кабел жица Strippers за 3.2 мм-9mm кабел со дополнителни прилагоди knob да одговара за различни кабел

DEN 567.36

Од стоката
Достапно е за нарачката


ХТ-S501 B Кабел жица Strippers за 3.2 мм-9mm кабел со дополнителни прилагоди knob да одговара за различни кабел големина

Плаќање
Ние не само што ги прифати Alipay плаќање.
Превозот
* Сите нарачки ќе бидат обработени во 1 работни дена од денот на исплата.
* Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна.
* Ве молиме овозможи доволно време за испорака и контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет рок од 10 работни дена.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
******************************************************** Забелешка ********************************************************
Вашите 5 ѕвезда позитивни повратни информации е голем поттик за нас. Треба да имате било пребарување или наидат на проблем со нашиот производ или услуга, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress систем за пораки пред да замине Негативни/Нервните повратни информации. Ние ќе направиме сите ние може да се реши..Ви благодариме.

Основни својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
KELUSHI
Тип:
кабел crimper
Број На Модел На:
ХТ-S501B

Тие исто така купуваат со овој производ.