.

.

Висока чистота Чиста Никел Плоча Рака Лента Листови 15 МИЛИОНИ 0.15*7*27mm за батеријата место заварување машина Заварчик Опрема

Висока чистота Чиста Никел Плоча Рака Лента Листови 15 МИЛИОНИ 0.15*7*27mm за батеријата место заварување машина

DEN 2379.00
DEN 2558.40
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висока чистота Чиста Никел Плоча Рака Лента Листови 15 МИЛИОНИ 0.15*7*27mm за батеријата место заварување машина Заварчик Опрема
За Senting
1 : не грижете се за нашите испорака брзина, нашата продавница производи имаат инвентар! Откако ќе поставите цел, ќе организираме пратката во времето!
2 : Можете да го изберете вашиот сопствен начин на логистика!
Ако не имаат посебни барања, ние може да избере најбрз начин мислиме дека логистика испорака!
3 : Пред пратката, ние ќе ги провери вашата адреса, доколку вашата адреса припаѓа на оддалечена област, Ние ќе добиете во контакт со вас!
4 : Нашите производи не се вклучени во цената на царинските давачки и далечински испорака трошоци
Ако треба да се консултира производ, ве молиме кликнете на плик да го испратите порака директно! Ние ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро. Ако сакате да се јавите на продавачот побрзо, ве молиме да ги собереш на телефонот да скенира две-димензионални кодот! Нашата посветеност :
1 : не ја прими стоката Наплата или Повторно испорака
2 : Оштетена стока Враќање на трошоци за Поправка
3 : стоката не може да се користи Наплата или Повторно испорака
Но ве молам запомнете : за Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас да се реши, не се отвори спорови, Спорови е само губење на време
Не отворајте спорови
Не отворајте спорови ви Благодариме За по-продажбата на услугата
1 : Кога на стоки во рамките на определено време не стигне до рацете, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на стоката повторно под услови! Или да ви даде наплата! 2 : Ако купувачот за заштита на време наскоро ќе бидат повеќе, молам контактирајте ме, јас ќе ви даде да се прошири на вашиот примање на време 3 : ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете full-ѕвезда () и добар фидбек за нас.вашето мислење ќе ни ги охрабри да се направи подобро во задгробниот живот. Ви благодариме!

Основни својства

Број На Модел На:
Други
Употреба:
bettry место weldering
Бренд Име:
SUNKKO
Примена:
конекцијата на батеријата
одделение:
Чиста никел
Големина:
0.15*7*27mm
Материјал:
Никел / Никел Легиран
Должина:
15m

Тие исто така купуваат со овој производ.