.

.

За Jaguar F-Темпо X761 Внатрешна Опрема Shift Кутија Панел Страна Покрие Трим -2017 2 парчиња

За Jaguar F-Темпо X761 Внатрешна Опрема Shift Кутија Панел Страна Покрие Трим -2017 2 парчиња

DEN 1960.00
DEN 2202.24
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


За Jaguar F-Темпо X761 Внатрешна Опрема Shift Кутија Панел Страна Покрие Трим 2016-2017 2 парчиња
Одговара За Jaguar F-Темпо X761 2016-2017
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Основни својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
hotrimworld
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2016-2017
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
За Jaguar F-Темпо X761
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Земја на потекло:
Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.