.

.

EasyNail 2 парчиња Зебра Нокти Датотеки Перат Двојно-Страна Emery Одбор 100/180 Ронки Помине Визуелниот Датотеки,со висок Квалитет.

EasyNail 2 парчиња Зебра Нокти Датотеки Перат Двојно-Страна Emery Одбор 100/180 Ронки Помине Визуелниот Датотеки,со

DEN 45.00
DEN 47.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис Easy Nail 2 парчиња Зебра Нокти Датотеки Перат Двојно-Страна Emery Одбор 100/180 Ронки Помине Визуелниот Датотеки,со висок Квалитет. Количина : 2 парчиња/set Состојба : Сосема Нов Материјал : Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) Боја : Сива Димензии : Нокти датотека : 178mm*20mm*4mm
Слики
Превозот Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Нарачки ќе биде предаден во рок од 2-3 дена по исплата потврда. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Повратни информации ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не-позитивни повратни информации. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Контактирате за Ако имате било какви проблеми, pls контактирајте со нас слободно.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.
Ако ви треба големо количество ,можете да контактирате со мене прашајте фабрика цена!Среќен шопинг!
tradermanager : cn1511205199 Примерокот Покажува

Основни својства

Тип На Објект:
нокти датотека
Напон:
None
Бренд Име:
Лесно Помине
Број На Модел На:
EasyNail
Материјал:
Дрво
Количина:
2 парчиња
Големина:
178mm*15mm
Тип На Објект:
is_customized:
Количина:
2 парчиња
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Ронки:
100/180
Тежина:
9g/еез
Материјал:
sandpaper

Тие исто така купуваат со овој производ.